Kim Gruptan Anlamlı ziyaret...

Geçtiğimiz günlerde Darülaceze Başkanlığını ziyaret eden KİM Grup, Bayram öncesi Kim Grup Onursal Başkanı Hikmet Ersan adına açılan Vakfı temsilen huzurevi sakinlerini ziyaret etti


100 yılı aşkındır süre gelen Darülaceze Başkanlığında halı ve kilim atölyelerinden görme özürlülerin geri dönüşüme olan katkılarını, hayatı boyunca resim dahi çizmemiş yaşlılarımızın tablolarını ve emeklerini sergiledikleri atölye binasına kadar her yeri gezen Kim Grup Yetkilileri çok etkilendiklerini ve çıkışta anı defterini doldururken çok duygulandıklarını ifade ettiler.

Oldukça nezih bir ortamda yaş alan yaşlılarımız ile tek tek sohbet eden yöneticiler, çok buruk da olsa hediyelerini takdim ederken, Darülaceze Başkanlığının çok sık ziyaret edilmesi gerektiğine dikkat çekti. Yapılan bağışların ne kadar anlamlı ve önemli olduğunu vurgulayan yetkililer, ziyaret boyunca manevi duygularının çok yükseldiğinin de altını çizdi. Bayramlar Yardımlaşma içindir diyerek bütün haftayı yoğun olarak ziyaretlerle geçirecek olan Kim Grup herkesi duyarlı olmaya ve yardımlaşmaya davet etti.
Web Tasarım - Global Medya