Her kurban lösemili çocuklara can

LÖSEV Diyanet İşleri Başkanlığı’nın icazet ve kurban esasları doğrultusunda yaptığınız kurban bağışlarınızla binlerce lösemili ve kanserli çocuğu iyileştiriyor, 12 ay boyunca taze et ve et ürünleriyle beslenmelerini sağlıyor.

Bağışlarınız sayesinde fakir fukara ve yoksun insanların et yemesini,  hasta çocukların en iyi koşullarda tek kuruş harcamadan iyileşmesini ve hayat bulmalarını sağlayarak kurbanın gereğini yerine getiriyor.

Lösemili çocuklar hastanesi okulu, LÖSEV köyü ve LÖSEV onkoloji kenti ile artık lösemi değil, lösemili çocuklar kazanıyor. 

Sizde kurban bayramında LÖSEV’e  vekâlet vererek hem kurbanlarınızı dini usullerle kestirebilir hem de bu bağışlarınızla hasta çocukların hayatını kurtarabilirsiniz.

KİM Marketler zinciri, LÖSEV tarafından hazırlanan bu bağış duyurusunu desteklemek için İstanbul, Edirne, Tekirdağ ve İzmit teki tüm mağazalarında kasa önlerinde gelen müşterilerine bu broşürleri dağıtarak duyuru yapmaya hazırlanıyor. Yarından itibaren 68 mağazasında eş zamanlı olarak bu çalışmaya destek verecek olan Kim Grup Genel Müdürü Ercan ERSAN şu açıklamayı yaptı: "Çeşitli yardım vakıflarının dışında, yardıma ihtiyacı olanlar ile Hikmet Ersan Vakfı üzerinden 2013 yılından bu yana yakinen ilgileniyor, sosyal sorumluluk projelerinde yer almaya özen gösteriyoruz. Toplumu ilgilendiren her konu bizi de ilgilendiriyor. Özellikle desteklerimizi esirgemeden mümkün oldukça katılım gösteriyoruz. Unutmayalım ki; yaşamın olduğu yerde umut daima vardır. "

Web Tasarım - Global Medya