İK Politikası

En önemli sermayesi insan kaynağı olan Grubumuz’un temel hedefi, çalışanlarımızın parçası olmaktan gurur ve mutluluk duyduğu bir kurum olmaktır. Grup olarak sürdürülebilir büyümenin ancak çalışanlarımızın katkısı ile mümkün olacağının bilincindeyiz ve bu sebeple stratejik düşünebilen, hızlı, proaktif ve sorumlu çalışma arkadaşları ile Grubumuz’u büyütmeyi hedeflemekteyiz.

Temel insan kaynakları stratejimiz faaliyet gösterilen sektörlerde dünya standartlarında insan kaynakları yönetimi anlayışının benimsendiği, nitelikli iş gücünün çalışmak istediği ve çalışmaktan gurur duyduğu örnek bir holding olmaktır.

Değişime kolaylıkla adapte olabilme ve takım çalışması içerisinde başarılı bir şekilde yer alabilme becerileri şirketimiz açısından büyük önem taşımaktadır. Etkin ve yaratıcı bir şekilde çalışma yeteneği ve yüksek motivasyon, çalışanlarımızda aradığımız vazgeçilmez özelliklerdendir. Şirketlerimiz sürekli gelişime ve ilerlemeye bağlı olduğu gibi çalışanlarının da bu değere kişisel olarak sahip olmasını önemsemektedir.

KİM Grup, insana yapılan yatırımın kıymetinin fazlasıyla farkındadır. Şirket olarak, çalışanlarımızın yeteneklerini geliştirmeleri ve  ilgili alanlarında büyük başarılar gösterebilmeleri adına eğitim olanakları sunabilmek için gayret göstermekteyiz.

Eğer siz de küresel vizyonumuzu ve değer yaratma tutkumuzu paylaşıyorsanız; gelişen, dinamik bir şirkette çalışmayı amaçlıyorsanız, sizinle tanışmaktan mutluluk duyarız...
Web Tasarım - Global Medya